Answer Question
0
0

Ik heb gister 1,5 pilletje 4fmp gebruikt. De ochtend daarna voelde ik me trillerig, zweterig en zwak in mn beden. Later toen ik een stuk ging lopen zakte ik door mn benen en werd alles zwart voor mn ogen. Toen ik mezelf had opgevangen werd ik misselijk had ik last van oorzuizen. Elke keer wanneer ik opsta komen symptonen weer terug, behalve het flauwvallen omdat ik weer op tijd ga zitten. Ik vraag mij nu wat ik het beste kan doen.

Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 28 mei 2016 10 08
587 bekeken
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Of toch net even te veel of slecht spul…
Zorg dat je veel water drinkt en vers fruit eet. Regelmatig iets eten. Als de klachten aanhouden, ga dan naar de huisarts. Het is mogelijk dat je hart van slag is en je bloeddruk niet goed is.
Was het de eerste keer dat je 4fmp gebruikte?

Gemarkeer als spam
Geschreven door Tandor
Beantwoord door 28 mei 2016 10 26
Nee, het was niet de eerste keer maar het was wel een pil die we nergens online konden vinden, wat eigenlijk al genoeg had moeten zeggen. Kan inmiddels al 3 uur alleen maar wandelingen maken van 10 meter want anders wordt het me te veel.
( Pieter at 28 mei 2016 11 39)
Antwoord toevoegen
0
Privé antwoord

Versneden spul dus…..
Ik denk dat je er dan toch goed aan doet om even contact op te nemen met de huisartsenpost.

Gemarkeer als spam
Geschreven door Tandor
Beantwoord door 28 mei 2016 11 43
Antwoord toevoegen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB