Categorie:
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door John (moderator)
Gevraagd op 15 januari 2017 14 54
64 bekeken

Twee of drie weken terug heb ik de morning afterpil gebruikt. Nu dus paar weken later heb ik paracetamol geslikt tegen de tandpijn. En nu ik weer in mijn menstruatie zit komt er echt maar weinig bloed uit. Hoe kan dit?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 15 januari 2017 15 24
Privé antwoord

Heb je na de MAP geen bloeding gehad?

Nee tandor helemaal niet, geen bijzonder heden na de MAP
(Alice at 15 januari 2017 17 15)
Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 15 januari 2017 17 43
Privé antwoord

Het kan dan een gevolg zijn van de MAP. Gewoon even rustig afwachten en anders een test doen

Ik kan geen ziekte ofs hebben toch? Want ik bedoel ik heb verder helemaal geen klachten alleen dat ik nu gewoon weinig bloed krijg. Mijn vriend en ik zijn elkaars eerste dus ik denk niet dat het iets ernstig is want ik heb geen klachten.
(Alice at 15 januari 2017 18 18)
Gemarkeer als spam
Geschreven door John (moderator)
Beantwoord door 15 januari 2017 18 39
Privé antwoord

Of jij al dan niet ziektes hebt kan ik natuurlijk ook niet zeggen…
Ik schreef ook al: Het kan dan een gevolg zijn van de MAP. Gewoon even rustig afwachten en anders een test doen

Plaats een antwoord

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB