« Terug naar overzicht vragen
0
0
Gemarkeerd als spam
Geschreven door Anonymous
Gevraagd op 24 september 2018 19 38
16 bekeken

Doodmoe door het slikken van multivitaminen van de kruidvat. Weet iemand hoe dit komt? Ik gebruik ook effexor, zou dit een slechte combinatie zijn of kun je intolerant zijn voor bepaalde vitaminen en mineralen… en zo ja, welke is dan de oorzaak?

Gemarkeer als spam
Geschreven door John
Beantwoord door 25 september 2018 9 28
Privé antwoord

die vraag kan niemand zo beantwoorden. Stop met de vitamines. Als het niet verbeterd, is het van de effexor of er is een andere oorzaak. Ga dan met de klachten naar de huisarts

Darmonderzoek: ben ik al aan de beurt?

Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

Doe de test
« Terug naar overzicht vragen

Plaats een antwoord

Alias/Nickname

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]
Upload een bijlage.
Allowed file types: zip.doc.docx,pdf,xls,xlsx,jpg,jpeg,png,gif
Max file size: 1.0 MB

    Darmonderzoek: bent u al aan de beurt?

    Voer uw geboortejaar in en reken uit wanneer u in aanmerking komt voor het RIVM bevolkingsonderzoek.

    Doe de test