- Anoniem
Kunnen jullie mij vertellen of het een koortslip is ? Foto waarbij ik niet helemaal
Op m’n lip beet was gister, toen was precies 12 dagen geleden dat ik heb gezoend met iemand die vier dagen later na het zoenen zelf een koortslip kreeg.Foto waarbij ik op m’n onderlip helemaal bijt is van vandaag. Vanmorgen klein bultje die ik heb kunnen uitknijpen, verder geen klachten qua pijn jeuk of tintelen.
Ik ben er ook zo op gefocust dat ik weer een ander plekje ga voelen nu. Is dat logisch dat er nog iets ontstaat na 13 dagen na contact met iemand ?
AnoniemAanvulling Ik krijg nu zelfs een ander klein plekje naast m’n lip wat jeukt, en voel het ook iets als ik er sudocreme op
Smeer. Ben zo bang dat (Ook dit) een koortslip is. Hoe snel zou je dan blaasjes zien en hoe groot is het risico dat het nu nog ontstaat nadat we 13 dagen geleden voor het eerst hebben gekustHuisarts.nlIk zou het zo helaas niet kunnen zeggen. Dus voor alle zekerheid maar ervan uitgaan dat het er een is. Binnen enkele dagen zou je dan blaasjes moeten krijgen
Niet op je lip bijten en geen bultjes uitknijpenAnoniemHi John, nu twee dagen verder is alles weg, je ziet er bijna niks meer van, dan is het gewoon een pukkeltje geweest denk ik ?

