Chronische hyperventilatie
7 berichten aan het bekijken - 1 tot 7 (van in totaal 7)
  • #1925073 Reageren
    Anoniem

    Ik kamp denk ik al een behoorlijke tijd met hyperventilatie. Als ik die lijst doorlees, herken ik wel veel. Het begint al bij het wakker worden. Ik word moe wakker, met zware spieren. Bij opstaan merk ik vermoeiheid en duizeligheid. Ik gaap veel. Ik heb 2 weken geleden een griep/zware verkoudheid gehad. Sindsdien is mijn gevoel van zwakte en zware vermoeidheid nog niet weggegaan. Ik merk dat ik daar vervolgens weer van in paniek raak. Ik heb een obsessie om me weer de oude te voelen. Helaas is er een wachtlijst bij de fysio, dus op korte termijn kan ik nog niet geholpen worden.. Wat kan ik wel doen? En klinkt dit als hyperventilatie? En ik lees dat je je na de griep nog lang moe kan voelen, 2 tot 3 weken. Is dit inclusief de griep/verkoudheid of moet je tellen vanaf dat je je iets beter voelt?

    #1925074 Reageren
    Anoniem

    Oja, ik heb ook dat ik het liefst in bed blijf liggen zodat ik me naar mijn idee gewoon goed voel. Doe ik natuurlijk niet, maar dat gevoel is wel aanwezig.

    #1925075 Reageren
    Anoniem

    Hoi,

    Dan zou ik om te beginnen een andere fysio bellen.
    Want bij de meeste praktijken kun je binnen een week, of sneller nog, terecht.

    Je klachten passen idd bij chronische hyperventilatie.
    En het is ook normaal dat je van een griep nog even bij moet komen,dus dan gaat het dubbel op.

    Groetjes Suus

    #1925076 Reageren
    Anoniem

    Ja dan ga ik dat maar proberen denk ik. Hoelang duurt het overigens voordat je je minder moe gaat voelen na griep? Ik was na een week wel af van m’n snotterigheid en het hoesten is nu ook over. Het is voornamelijk nog de vermoeidheid die me opbreekt. Voelde me voor die griep ook al wel moe, maar toen was ik nog gewoon in staat dingen te doen. Nu is dat wel veel minder.

    #1925077 Reageren
    Anoniem

    Dat kan verschillen.
    Hangt er vanaf hoe je conditie was voor de griep en hoe veel rust je neemt/naar je lichaam luistert om te herstellen.
    Soms duurt het een paar weken voor je er helemaal boven op bent.
    Zorg dat je voldoende water drinkt, gezond eet en genoeg slaapt, dat helpt sneller op te knappen.

    Groet Suus

    #1925078 Reageren
    Anoniem

    Hmm ja dat is een goeie. Ik doe niet perse aan sport maar ik loop veel voor m’n werk en sws in huis.
    Wel kamp ik veel met angsten voor ziektes. Vandaag ben ik weer even naar de winkel geweest met m’n kind. Ik was heel afwezig en een soort zwaar iets drukt dan op mij. Ik merk wel dat ik m’n eigen ademhaling wil controleren. Maar nu thuis ben ik helemaal gesloopt, ik moet dan ook echt bijkomen. Het valt me gewoon echt tegen. En die moeheid, ik bedenk van alles wat er kan schelen.

    #1925079 Reageren
    Anoniem

    Beste,

    In juli kreeg ik het nieuws dat er mogelijk iets mis was met mijn hart. Hier ben ik destijds erg van geschrokken en heb ik als gevolg meerdere paniekaanvallen gehad. Dit is nu zo’n 3 maanden geleden. In de tussentijd heb ik waarschijnlijk hypochondrie ontwikkeld. Ik merk nu dat ik continu last heb van nieuwe en vreemde klachten.

    Bijvoorbeeld:
    – last van de voeten een soort tintelingen en kramp.
    – last van benen soms spiertrekkingen.
    – af en toe last van de borst zoals steken ook bij inspanning af en toe.
    – licht in het hoofd
    – soms duizelig
    – spiertrekkingen onder het oog
    – af en toe last van gewrichten

    Ik merk dat ik hier veel mee bezig ben en al gauw denk aan ALS. Maar zouden dit ook normale klachten van hypochondrie kunnen zijn?

7 berichten aan het bekijken - 1 tot 7 (van in totaal 7)
Reageer op: Chronische hyperventilatie
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe