Stekende hoofdpijn duizelig misselijk
5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
  • #1926466 Reageren
    Anoniem

    Ik ben een vrouw van 54.
    Last van stekende hoofdpijn, misselijk duizelig.
    Duizeligheid en licht in mijn hoofd alsof ik regelmatig flauw ga vallen heb ik al enkele maanden last van.
    Gebruik nu 2 dagen paracetamol zetpillen van 1000mg
    Neusspray zoutoplossing maar blijft terug keren

    #1926467 Reageren
    Anoniem

    Zou het dan niet verstandiger zijn contact op te nemen met de huisarts ipv met een forum (waar geen artsen zijn)?
    De huisarts kan dan ter plekke advies geven of bepalen of het nodig is dat u door een arts gezien wordt,gezien de duur van de klachten

    #1926468 Reageren
    Anoniem

    Heb ik al paar keer gedaan en die wil me doorsturen naar een psycholoog waar ik eerder heb gelopen en totaal geen baat bij heb ivm mijn klachten. Vandaar dat ik wilde kijken of hier iemand een tip had. En dacht dat hier ook mee gelezen werd door huisartsen. Maar dat is dus niet zo verneem ik dan.

    #1926469 Reageren
    Anoniem

    Er zijn geen huisartsen of andere artsen op dit forum,dat kun je ook eigenlijk niet verwachten van een platform waar mensen anoniem en gratis vragen kunnen stellen.
    Je zou nog naar een fysiotherapeut kunnen gaan om te kijken of je onbewust hyperventileert, dat kan ook duizeligheid en het gevoel flauw te gaan vallen veroorzaken

    #1926470 Reageren
    Anoniem

    Oke. Dankjewel. Miss moet ik dat toch maar eens doen.

5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
Reageer op: Stekende hoofdpijn duizelig misselijk
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe