Tinnitus en antibiotica
3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
  • #1927899 Reageren
    Anoniem

    Ik ben al jaren bekend met tinitus en had mijn gesuis bijna geaccepteerd, totdat ik afgelopen week doxycycline voorgeschreven kreeg van de huisarts voor een vermoedelijke tekenbeet. Ik slik deze tabletten nu 5 dagen van een kuur van 10 en merk dat mijn oorsuizen wel twee keer zo hard gaan. Kan dit te maken hebben met de antibiotica die ik nu slik?

    #1927900 Reageren
    Huisarts.nl

    Dat zou idd kunnen, het is weliswaar een bijwerking die maar zelden voorkomt, maar als je er al last van hebt kan dat wel erger worden. Zal dan ook weer afnemen na de kuur

    #1927901 Reageren
    Anoniem

    Ik weet dat dit een oudere vraag is maar ik kwam dit tegen omdat ik ook googlede op doxycycline en tinnitus. Bij mij wordt het ook erger door de kuur, ik weet nog niet of het weg trekt omdat de kuur niet is afgelopen. Maar helaas is dat niet waarschijnlijk omdat antibiotica ototoxisch is en dat betekent dat het schadelijk is voor je oor/gehoor. Met als gevolg tinnitus. Zou fijn als er mensen zijn die kunnen terug koppelen of het wegtrekt!

3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
Reageer op: Tinnitus en antibiotica
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe