Leukemie?
7 berichten aan het bekijken - 1 tot 7 (van in totaal 7)
  • #1930125 Reageren
    Anoniem

    M’n zoontje van 10 heeft de laatste tijd een aantal bloedneuzen gehad. Vanavond een hevige en de vorige keren rond de kerst.
    Nu zit ik te googelen en lees uiteraard over leukemie. Ik kijk naar de symptomen en zie ook petechiën … hij heeft soms(nu weer niks)
    Last van rode uitslag aan z’n binnenkant van de
    Ellebogen. Blauwe plekken heeft hij wel. Maar vaak wel verklaarbaar. Hij oogt niet lusteloos ofzo. Bij navraag zegt hij af en toe moe te zijn in de klas. In hoeverre moeten we ons zorgen maken dat het leukemie is?

    #1930126 Reageren
    Huisarts.nl

    Die vraag kan niemand beantwoorden. Ga om te beginnen eens naar de huisarts voor de bloedneuzen

    #1930127 Reageren
    Anoniem

    Zijn die petechiën blijvend bij leukemie? Of komen en gaan die?

    #1930128 Reageren
    Huisarts.nl

    Petechiën zien eruit als kleine paarse verkleuringen van de huid. Typisch is dat je de verkleuring niet ‘weg kunt drukken’. Dit kun je vaak wel bij andere rode vlekjes die niet door een bloeding ontstaan. Je kunt dit testen door een glas tegen de plek te drukken.

    #1930129 Reageren
    Huisarts.nl

    Hij is niet verkouden of verkouden geweest?

    #1930130 Reageren
    Anoniem

    Nee niet echt snipverkouden. Volgens m’n man zat hij gisteravond wel vol. We wonen in een nieuwbouwhuis. Met een ventilatiesysteem. Misschien is de lucht te droog?

    #1930131 Reageren
    Huisarts.nl

    Dat zou kunnen, maar dat kun je meten

7 berichten aan het bekijken - 1 tot 7 (van in totaal 7)
Reageer op: Leukemie?
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe