astma en kou na corona
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #1931063 Reageren
    Anoniem

    Sinds ik covid heb gehad(net een paar dagen beter), heb ik meer last van mijn astma. Ik neem hiervoor al wat extra pufjes. Maar vooral als ik even buiten ben, krijg ik een hoestprikkel en benauwdheid. Hierdoor durf ik niet goed naar buiten, terwijl ik daar wel zin in heb en dit ook goed is. Hoe kan ik die prikkel zo minimaal mogelijk krijgen?

    #1931064 Reageren
    Huisarts.nl

    Als het goed is ben je onder behandeling van een longarts. Daar zou je dat mee moeten bespreken. Die heeft namelijk alle relevante informatie die hiervoor belangrijk is

    #1931065 Reageren
    Anoniem

    Dat is een aanname, John. Ik heb ook astma en ben niet onder behandeling van een longarts.. Mijn astma is nl. al jaren goed onder controle met minimale medicatie en jaarlijkse check bij de huisartsenpraktijk met o.a. peakflow test.

    #1931066 Reageren
    Huisarts.nl

    @Yvonne
    Ik mag hopen dat je voor de diagnose astma toch wel bij een longarts bent geweest. Dat je daar niet naar toe hoeft als de astma door een behandeling stabiel kan natuurlijk heel goed. Maar doorgaans komen mensen met een longaandoening wel weer bij longarts ter controle als ze een covid infectie doormaken.
    Maar je hebt gelijk: het was een aanname

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: astma en kou na corona
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe