Onschuldig?
13 berichten aan het bekijken - 1 tot 13 (van in totaal 13)
  • #1936040 Reageren
    Anoniem

    Beste,

    Ik sukkel al enkele maanden met een paar vage klachten. Het begon allemaal met moeite met slikken, maar dit ging over binnen een week. Dan heb ik 2 maanden hoofdpijn en een ijlerig gevoel in mijn hoofd gehad. Ik ben mijn huisarts geweest en naar de kinesist en zij zeiden dat dit door een stijve nek kwam (mijn spieren zaten erg vast). Uiteindelijk is dat voorbij gegaan, maar ik sukkel soms wel nog met een branderig gevoel in m’n been en een raar gevoel in m’n arm. Ook heb ik soms een raar gevoel in de linkerkant van mn hoofd. Ik heb een scolioseoperatie gehad en heb daardoor veel triggerpoints. Nu sukkel ik met een raar gevoel in m’n achterhoofd (links) en ik kan mijn nek horen als die beweegt. Soms heb ik het gevoel dat als ik mijn nek beweeg, die iets te veel beweegt (gelijk een trekking, maar enkel ik voel het, het is soms alsof mn hoofd verkeerd zit). Ook heb ik af en toe een raar gevoel in mijn aangezicht (links boven mijn hoofd en in mn wang). Ik zit veel aan mijn bureau (student, 21 jaar) en ik zit ook vaak in kleermakerszit, maar ik vroeg me af wat u hiervan maakt? Ik ga ook naar een psycholoog wegens angsten en blijkbaar heb ik ook hyperventilatieproblemen.

    De pijn, of het raar gevoel, zit ook bijna altijd aan mijn linkerkant. Ik weet dat ik niet het ergste mag denken, maar ik betrap mezelf er wel op dat ik af en toe denk dat het iets is zoals MS. Kunt u hier raad mee?

    #1936041 Reageren
    Huisarts.nl

    Het lijken mij toch vooral angst en hyperventilatieklachten. Ik zie met dit klachtenpatroon geen reden om aan MS te denken

    #1936042 Reageren
    Anoniem

    Okey dankuwel voor het antwoord!

    #1936043 Reageren
    Anoniem

    Hallo ik ben een jongen van 16 en heb net boven mijn sleutelbeen 8 beweegbare ovaal vormingen bultjes ik heb er geen last van en het geeft geen symptomen wat kan dit zijn en kan dit kanker zijn het verschilt qua grote ze zijn erg hard

    #1936044 Reageren
    Huisarts.nl

    Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. ga naar de huisarts en laat ernaar kijken

    #1936045 Reageren
    Anoniem

    Denkt u aan iets ernstigs of kanker

    #1936046 Reageren
    Huisarts.nl

    Nee, zoiets zal het het niet zijn. Heb je vaccinaties voor corona gehad?

    #1936047 Reageren
    Anoniem

    Ja juli vorig jaar
    Alleen ik weet niet hoelang ik die knobbels al heb

    #1936048 Reageren
    Anoniem

    Ik heb overigens dezelfde knobbels als heel lang in mijn liesstreken zitten

    #1936049 Reageren
    Huisarts.nl

    Ga ermee naar de huisarts en laat ernaar kijken. Dan hoef je je daar geen zorgen meer over te maken

    #1936050 Reageren
    Anoniem

    Nog 1 toevoeging als ik mijn arm omhoog doe verdwijnt de knobbel zo goed als

    #1936051 Reageren
    Anoniem

    Dat is de grootste de andere zijn echt maar 0,1 centimeter

    #1936052 Reageren
    Anoniem

    Volgens mij is het antwoord al gegeven:

    Ga er mee naar de huisarts en laat er naar kijken,als je er ongerust over bent.

    Dan heeft het weinig zin om nog meer informatie toe te gaan voegen,zonder fysiek onderzoek kan er via een forum niet meer over gezegd worden.

13 berichten aan het bekijken - 1 tot 13 (van in totaal 13)
Reageer op: Onschuldig?
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe