- Anoniem
Kan je een soa krijgen van iemand ze speeksel wat op zijn eten zit en waar van ik daarna ga eten waar die ook mee aan heeft gezeten aan ze handen
En Hoelang leeft sperma buiten een lichaam zoals op kleding of op andere dingen zoals in de douche
Huisarts.nlNee zo krijg je geen soa.
Dat blijft helemaal niet leven maar gaat meteen dood
AnoniemEn als het nog nat is ook ?
Huisarts.nlOok dan niet
AnoniemMaar als het eerst op vingers komt en je doet het in je dan kan het wel maar hoezo dan niet als het op iets anders zit zeg maar ?
Huisarts.nlWe hebben daar in juli ook al een hele discussie over gehad. Ik ga dit niet nog eens overdoen. sperma gaat dood als het in aanraking komt met water en stof/kleding
AnoniemOok als het in aanraking komt met de handvaten van bepaalde dingen enzo gaat het dan ook dood zoals op de wc bril ja toch ?
Huisarts.nlDan gaat het ook dood
AnoniemGoedenavond John ik had nog een vraag wat in me op kwam dus wou hem nog even stellen dat is kun je alleen zwanger raken door seks zeg maar of kan het ook via het bloed zoiets las ik omdat hormonen Van de pil enzo ook via bloed gaan ik las iets over dat als een dier je krabt en als dan die nagel van het dier in je vinger gezeten heeft bijvoorbeeld dat er dan stoffen naar je baarmoeder kunnen gaan Waardoor je zwanger kunt worden of is dat de grootste onzin wou het toch even vragen
Huisarts.nlIk weet niet wat je leest, maar dat is inderdaad grote onzin. En als je nou eens de tijd neemt om te lezen hoe zwanger raken bij mensen werkt, dan zul je dat zelf ook zien.
Er moet een spermacel via de vagina en de baarmoeder naar de eileider gaan om daar een vrijgekomen eicel binnen te dringen en dus te bevruchten. En dat gaat toch echt niet via bloed door het krabben van een dier of mens. Sperma komt echt nergens anders vandaan dan uit een penisAnoniemHoelang overleeft sperma in mond?
Stel er zou sperma of voorvocht in je mond komen (licht) hoelang leeft dat in de mond.
En als je zoent geef je het dan door of is het dood?
Als bijvoorbeeld je zoent en iemand doet beetje spuug op je clitoris leeft het dan nog?Huisarts.nlIs dat nou een vraag over een soa of over zwanger raken?
AnoniemZwanger raken
Huisarts.nlZo kun je toch allemaal niet zwanger raken
AnoniemHoezo?
AnoniemMisschien eens opzoeken hoe je zwanger raakt…..
Om zwanger te worden moet er sperma in je baarmoeder terecht komen.
Sperma gaat dood in speeksel, zoals al eerder is geschreven.
Dus hoe zou je dan nog zwanger kunnen raken???