- Anoniem
Goedenavond John ik heb even een vraag kan je zwanger raken als je op de wc zit en dat water van de wc komt spetterend tegen mijn vagina aan en stel er zit van iemand anders sperma in de wc in dat water bijvoorbeeld en mijn vriend vingerd me daarna kan ik dan zwanger raken aangezien het dan in me komt ?
Ook als je de pil niet zou slikken kan het dan wel of niet ?
Huisarts.nlOnmogelijk om zo zwanger te raken.
AnoniemMaar hoezo kan dat niet want als het er tegen aan komt en ik word daarna gevingerd dan komt het toch in me vagina en ook wat dieper gebracht zeg maar ?
En ik heb ook ineens een rare geur daar onder dus vind het eng ineens
Huisarts.nlVolgens mij heb ik in een van de andere topics van je, al eens uitgelegd, dat sperma niet overleeft in water.
AnoniemEn gewoon aan de binnenkant van de pot waar geen water zit ?
Huisarts.nlOok dan niet.
AnoniemEn stel er zit iets op de bril en ik ga er op zitten met me been en veeg met het papier me been af en daarna me vagina dan ook niet aangezien ik daarna gevingerd werd dan komt er misschien toch wat in me ?
Huisarts.nlVolgens mij hebben we dat in een ander topic toch al allemaal gehad. je kunt zo niet zwanger raken. Dat sperma is dood