Bultje onder oor
6 berichten aan het bekijken - 1 tot 6 (van in totaal 6)
  • #1944470 Reageer
    Anoniem

    Hallo. Ik ben een meisje van 21 en merkte vandaag een hard bultje op net onder mijn oor. Het zit tussen mijn bot van mijn kaak (mandibula) en de processus mastoideus (ik ben student fysiotherapie). Bij palpatie doet het wat pijn. Aan de andere zijde heb ik geen bultje. Heeft u enig idee wat dit zou kunnen zijn?

    #1944471 Reageer
    Huisarts.nl

    Dan had je als studente fysiotherapie ook kunnen weten dat het een lymfeklier zou kunnen zijn

    #1944472 Reageer
    Anoniem

    Deze knobbel doet me niet denken aan een lymfeklier. Die zitten lager in mijn hals en niet tegen mijn schedel. Deze knobbel is hard en onbeweeglijk in tegenstelling tot andere lymfeklieren die ik bij mezelf terugvind in hals/oksel/lies, die zeer beweeglijk zijn en verspringen onder je vinger. Ik zie de afdruk van de knobbel als ik mijn hoofd zijwaarts beweeg.
    Verder specialiseer ik me in de revalidatie van kinderen met neurologische aandoeningen. Lymfeklieren komen daarbij niet uitgebreid aan bod.

    #1944473 Reageer
    Huisarts.nl

    Misschien een vetbultje dan. Ga naar de huisarts en laat ernaar kijken

    #1944474 Reageer
    Anoniem

    Hoe is het afgelopen? Was er uiteindelijk iets? Heb een beetje hetzelfde namelijk

    #1944475 Reageer
    Anoniem

    Wat was het uiteindelijk?

6 berichten aan het bekijken - 1 tot 6 (van in totaal 6)
Reageer op: Bultje onder oor
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe