Buikgriep en pil
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #1948734 Reageren
    Anoniem

    Goedenavond,

    Ik zit in mijn eerste week en heb pas 4 pillen geslikt. Nu heb ik buikgriep en komt alles er als ‘water’ uit. Wat kan ik nu het beste doen qua pil? Ik heb geen geslachtsgemeenschap gehad de afgelopen 7 dagen dus dat is geen probleem.

    Mijn vraag is nu eigenlijk; blijf ik gewoon doorslikken en vanaf de dag dat ik geen diarree meer heb dan nog minimaal 7 dagen slikken voordat ik weer veilig ben? Of nu gewoon stoppen met slikken en bij de eerst volgende bloeding (menstruatie) weer beginnen in de hoop dat de buikgriep dan over is? De eerstvolgende bloeding is dan wel een ‘stopweek’ bloeding, is dat erg?

    #1948735 Reageren
    Huisarts.nl

    Slik ze gewoon door en dan inderdaad als de diarree weg is, nog 7 dagen wachten met onbeschermde seks

    #1948736 Reageren
    Anoniem

    Bedankt John, nog 1 korte vraag;

    Is het in dit geval wel aan te raden om na deze strip een stopweek te houden en dan pas met een nieuwe te beginnen of doorslikken naar een tweede strip?

    #1948737 Reageren
    Huisarts.nl

    Ik zou wel een stopweek houden

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: Buikgriep en pil
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe