- Anoniem
Elke maand heb ik nog ‘menstruatie’ pijn. Ik ben 70 jaar en allang door de overgangtijd heen maar nog steeds die ‘ cyclus’ pijn. Ik voel me daar een dag echt naar van en soms meerdere dagen. Geen afscheiding. Gaat dit een keer over?
Huisarts.nlBen je met die klachten ook al eens bij de huisarts geweest?
AnoniemJa , de arts denkt dat de hormonen hierin een hoofdrol hebben.
Elke maand, ik weet precies wanneer, eerst wat hoofdpijn, gaat dan ook weer geleidelijk op de dag weg.
Een paar dagen die zeurpijn in mijn buik. Darmen doen ook vervelend en een beetje misselijk gevoel.
Bij stress/ spanning is het sterker. Dit is de ene keer erger dan de andere keer.
Dit is precies zoals ik dat vroeger ervaarde wanneer ik menstrueerde.AnoniemJa, volgens de arts zijn de hormonen de hoofdrolspelers.
Bij spanning of stress dan is het sterker.AnoniemJa, de dokter denkt hormonen die nog steeds vervelend zijn en bij wat spanning extra gevoelih
AnoniemIk heb al een paar keer geantwoord? En ik dacht ook in het goede vakje.
Huisarts.nlDe hormonen kunnen inderdaad een oorzaak zijn
AnoniemDank u wel voor uw antwoord, ik hoop dat het wel een keer minder wordt namate ik ouder wordt.
Huisarts.nlAls je er veellast van blijft houden, is een behandeling met hormonen in principe ook mogelijk. Dat kun je dan met de huisarts bespreken