- Anoniem
Hallo,
Door de nieuwe reclames op tv ben ik een beetje aan het stressen geraakt om een SOA. Ik heb eerder chlamydia gehad, en ik weet dat ik toen wel symptomen had zoals jeuk en veel korte plasjes.
Nu ben ik er sinds een paar dagen weer op gaan letten en wil eigenlijk al bijna een test bestellen. Ik heb een jaar geleden voor het laatst onbeschermd seks gehad. Vorige keer toen ik chlamydia had (dus voor die laatste keer onbeschermde seks), had ik eigenlijk al vrij snel symptomen. Ik heb nu sinds een paar dagen last van een klein beetje helder vocht uit de penis, maar niet zodanig dat het eruit loopt. Ik moet het er wel een beetje uitduwen met mijn vingers. Ik zit de laatste dagen erg veel omdat ik moet leren en heb daardoor dus ook wel last van stress. Ik las ergens anders op internet dat het ook hierdoor zou kunnen komen, i.v.m. de bekkenbodemspier.
Nu is mijn vraag dus eigenlijk of het waarschijnlijk is dat ik een SOA heb, en of ik het beste gelijk een test kan bestellen of beter even kan aankijken.
Alvast bedankt.Huisarts.nlje krijgt na 1 jaar in de regel geen klachten van een soa. Die zouden dan toch echt veel eerder moeten verschijnen
AnoniemWaardoor zou het dan bijvoorbeeld wel kunnen komen? En wat moet ik doen om het te verminderen? Gewoon even niet masturberen en iedere dag even extra goed schoonmaken?
Huisarts.nlGewoon doen wat je altijd doet. En sowieso iedere dag je penis wassen…