Voorvocht
11 berichten aan het bekijken - 1 tot 11 (van in totaal 11)
  • #1959506 Reageren
    Anoniem

    Ik snap het allemaal ff niet meer en ben echt gestresst , vorige maand was ik op 11 mei ongesteld , dus ikverwachte dat ik deze maand (in juni) ook op 10 juni ofso ongesteld zou worden omdat ik meestal regelmatig ongesteld ben , nou was ik op 2 juni met me vriend en hij is niet in me geweest maar heeft wel erover gewreven met zen ding , hij is niet klaargekomen ofzo was ookmaar 10 sec ofso maar er was wel voorvocht maar ae weten niet wnnr die voorvocht was gekomen.
    Later had hij me gevingerd en bloede ik echt erg ik bleef maar lekken , volgende dag bloede ikdoor en vamdaag ook al dus ikdenk dat het ongesteldheid kon zijn, ikweet nu dus niet of ikzwangwr kan zijn en of het wel een vruchtbare dag was voorme

    #1959507 Reageren
    Huisarts.nl

    Als je op 10 juni ongesteld zou moeten worden, was 2 juni geen vruchtbare dag. Bovendien bevat voorvocht biologisch geen geen levende spermacellen.

    #1959508 Reageren
    Anoniem

    Was 3,4,5 juni ook geen vruchtbare dag? En welke dag was dan wel vruchtbaar?

    #1959509 Reageren
    Huisarts.nl

    Bij een normale cyclus, liggen de vruchtbare dagen tussen de 11de en de 16de dag van de cyclus, te tellen vanaf de eerste dag van de menstruatie

    #1959510 Reageren
    Anoniem

    Dus dan ben ikniet zwanger ofzo

    #1959511 Reageren
    Huisarts.nl

    Ik denk het niet

    #1959512 Reageren
    Anoniem

    Ik ben namelijk precies die dag dat ik met hem was ongesteld geworden , dan was ik niet vruchtbaar toch?

    #1959513 Reageren
    Huisarts.nl

    Nee dan was je niet vruchtbaar

    #1959514 Reageren
    Huisarts.nl

    Nee, dan was je niet vruchtbaar

    #1959515 Reageren
    Anoniem

    Ik heb een andere vraag , als je een dag voordat je ongesteld wordt seks krijgt , en dan volgende dag ben je ongesteld zeg maar , kan je dan zwanger worden of niet?

    #1959516 Reageren
    Huisarts.nl

    Nee, dan kun je niet zwanger raken

11 berichten aan het bekijken - 1 tot 11 (van in totaal 11)
Reageer op: Voorvocht
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe