Hartkloppen
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #1969266 Reageren
    Anoniem

    Ik heb ong een maand geleden door mijn fitness een testosterone booster gebruikt .ik had 2 weken 600 mg tribulus gebruikt maar voelde daarna hartkloppens dus ben ermee gestopt .daarna had ik soort van steek in de borst .Ik ging naar de huisarts en ze zeggen dat het stress is want 2 weken testosterone boost kan niet veel doen met je lichaam. Die hartkloppens voel ik iets minder nu maar ik heb abrupt gestopt met die booster .vandaag voelde ik een beetje steek in mij linkerarm en ook vaker per nacht slaapstuip .ging al 3 keer naar de dokter en mn hartklop was gwn goed en ook mij bloeddruk is goed . Verder had ook een beetje lichtehoofd gevoelens .Ik weet niet wat het kan zijn .de steek in mijn linkerarm is al 4 dagen aanwezig .wat kan het ?

    #1969267 Reageren
    Huisarts.nl

    Misschien ben je gaan hyperventileren.. die eens de test op:
    https://www.dokter.nl/zelftesten/hyperventilatietest/

    #1969268 Reageren
    Anoniem

    Oke ..kan wel zijn want ik had hoge zuurstof gehalte ofzo .dat was wat de eerste dokter tegen me zei . Maar krijg je ook stekens in linker arm door hyperventilatie? .ik heb die test gedaan en kwam wel positief uit ..bedankt

    #1969269 Reageren
    Huisarts.nl

    Steken in hals, schouder en linkerarm zijn ook symptomen van hyperventilatie.

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: Hartkloppen
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe