- Huisarts.nl
Ik ben 43 jaar, mijn in de familie zijn problemen met de nieren. Mijn vader, broer en ik hebben cysten. Maar ik heb nooit klachten gehad.
Nu heb ik en zeurend gevoel, rechts net boven mijn middel in mijn rug. Ook ben ik erg moe en mijn conditie vind ik slecht. Kan dat iets met mijn nieren te maken hebben?Huisarts.nlDat zou eventueel kunnen. Ga in ieder geval met de klachten naar de huisarts
AnoniemKan verstandig zijn om aan je hele gezondheid te werken. Evenwichtige voeding met zo min mogelijk geraffineerde producten. Ook kunnen er tekorten aan bepaalde stoffen een rol spelen. Denk aan stoffen als magnesium, zink, vitamine B en D en omega 3. Wat betreft je nieren. Die kan je ondersteunen met natuurlijke middelen maar dan moet je wel weten wat je moet doen. Cystes kunnen te maken hebben met bepaalde tekorten en een situatie van oestrogeendominantie.