Constante moeheid
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #1974968 Reageren
    Huisarts.nl

    Sinds vorige week heb ik last van flinke vermoeiheid. Tijdens en na mijn werk ben ik vaak helemaal op en kan ik mij niet meer concentreren. Het vervelende is dat ik deze klachten al lang heb, en zoals gister zelfs tijdens het sporten er last van heb, terwijl mij dit doorgaans energie oplevert.

    Gevoel dat krijg is niet op mijn benen kunnen staan, futloos, duizeligheid en mij niet kunnen concentreren. Op het werk probeer ik gewoon door de werken om zo maar er omheen te werken, al kost mij dit ontzettend veel moeite en energie. Na het werk ben ik helemaal op en wil ik het liefst naar bed om te gaan slapen.

    De laatste tijd heb ik mij hierdoor veel moeten afmelden op mijn werk en/of vanuit thuis gewerkt. Vandaag ook weer ziek thuis omdat ik mij sinds gisteren niet lekker voel.

    Morgenvroeg wil ik een bloedonderzoek laten doen, die staat al op mij te wachten sinds vorige week, maar ben bang dat er niets uitkomt.

    Door mijn paniekaanvallen ben ik vorige week teruggekeerd van een reisbezoek van mijn werk vorige week, dat dreunt nog wel door mijn hoofd. Al heb ik dit wel afgesloten voot mijzelf.

    Ik voel mij zo ontzettend schuldig naar mijn werk en richting mijzelf, overheen zetten probeer ik, maar ik haat het gevoel wat ik op dit moment ervaar en voel mij slecht. Door mijn afmeldingen kan ik een contractverlenging wel uit mijn hoofd zetten en breng ik mijzelf diep in de problemen.

    Hoe kom ik van deze aanstellerij af en kan ik gewoon (energiek) functioneren?

    Bedankt alvast,

    #1974969 Reageren
    Huisarts.nl

    Als het aanstellerij zou zijn, zou ik je een schop onder je kont geven en zeggen: Stel je eens niet zo aan en doe gewoon.
    Maar of het ook aanstellerij is, is nog maar de vraag. Laat inderdaad het bloedonderzoek doen maar bespreek je klachten wel met de huisarts. Het is mogelijk dat stress/spanningen een belangrijke rol spelen

    #1974970 Reageren
    Anoniem

    Bedankt voor je antwoord. Denk dat het mede komt door hoeveelheid medicijnen die ik de laatste tijd heb ingenomen. Ga daar eens mee stoppen en dan kijken hoe ik me voel.

    #1974971 Reageren
    Anoniem

    Belangrijk is om goed voor jezelf te zorgen en ook goed naar jezelf te luisteren. Past het werk bij je, bijvoorbeeld.
    Ook zorgen voor je juiste voeding met complexe koolhydraten, voldoende eiwitten, gezonde vetten en voldoende vezels. Hierdoor blijft je bloedsuikerspiegel stabieler, wat beter is voor je hele gezondheid en de aanmaak van allerlei neurotransmitters en hormonen. Daarnaast kunnen er tekorten aan stoffen spelen; vitaminen, mineralen, vetzuren en aminozuren Denk aan stoffen als magnesium, vitamine b en d en omega 3, om er een paar te noemen. Als je misschien weinig vlees eet kom je eerder stoffen tekort, zoals carnitine, terwijl die stof juist energie geeft.
    Ook zorgen voor voldoende lichaamsbeweging en de juiste ademhaling en metaalvrij slapen.
    Diep in de problemen hoeft zeker niet het geval te zijn. Als je goed voor jezelf zorgt en de dingen doet die bij je passen, komt het met werk ook eerder goed, of dat nou dit werk of ander werk is.

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: Constante moeheid
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe