diabetes
5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
  • #1978116 Reageren
    Huisarts.nl

    ik had een vraag….mijn man heeft al een tijdje diabetes type 2 en elke keer schommelt het, dan weer 5.2 dan weer 13 of ook wel meer, steeds naar de huisarts en die zegt dan meer insuline dan weer minder en zo gaat dat jojo-effect maar door, heeft ook 1 nacht in het ziekenhuis gelegen en door een infuus een zoutoplossing gekregen, vannacht is hij vreselijk beroerd geweest omdat hij toen weer veel te laag zat op 2.6 nu moet hij weer minder insuline gaan spuiten eerst 30 eenheden nu weer 22 en hij had al een tijdje 22 eenheden en toen ging het ook niet goed, heeft ook medicatie erbij maar het blijft maar niet stabiel, hij is nu zo angstig dat hij bijna om het uur de suiker meet, kan hij niet doorverwezen worden naar een arts gespecialiseerd alleen op diabetespatienten?

    #1978117 Reageren
    Huisarts.nl

    Dat had je huisarts eigenlijk al moeten doen. Vraag gewoon een verwijzing voor de internist/MDL-arts. Dat is de specialist op dat gebied.

    #1978118 Reageren
    Anoniem

    Als diabetes patient heb je elke drie maanden een controle, gebeurt dat ook, wat zeggen ze daar?

    #1978119 Reageren
    Anoniem

    dat gebeurt helaas niet

    #1978120 Reageren
    Huisarts.nl

    Dan zou ik toch maar eens snel een verwijzing vragen voor de MDL-arts. Is er geen diabetesverpleegkundige in de praktijk van de huisarts aanwezig?

5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
Reageer op: diabetes
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe