te dik druipend sperma
3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
  • #1979784 Reageer
    Huisarts.nl

    19 jaar, Man

    Ik werd een paar maand terug wakker met een stekende pijn in mijn perineum. Het voelde alsof mijn huid gewoon gevoelig was en het maakte lopen onprettig. Ook was er een grote zwelling te zien in het perineum, deze zwelling is na een paar dagen weer verdwenen maar een aantal symptomen bleven.

    Wat mij namelijk opvalt is dat mijn sperma ineens heel klonterig en dik is en alleen nog maar druipt. Dit doet geen pijn en urineren doet ook geen pijn. Ook heb ik geen last van erectie problemen of frequent urineren.

    Ik maakte al jaren gebruik van de techniek waarbij men het perineum indrukt voor het klaarkomen om zo uitloop van sperma te voorkomen. Ik ben hier sinds de klacht mee gestopt.

    Ook heb ik een gezwollen lymfeklier in m’n lies. De huisarts zei destijds dat dit geen probleem was aangezien ik vaker last had van gezwollen lymfeklieren. De zwelling is na enkele jaren echter nog steeds niet volledig verdwenen.

    Mijn perineum is nog al wat gevoelig bij het aanraken en na ejaculatie is het gevoelig in het algemeen, dus ook zonder aan te raken.

    #1979785 Reageer
    Huisarts.nl

    Ga met de klachten naar de huisarts en laat je prostaat en je perineum controleren. Drink je genoeg water op een dag? (1,5-2 liter per dag)

    #1979786 Reageer
    Anoniem

    Ik geloof het wel ja. Natuurlijk ben ik wel ontzettend nerveus over naar de huisarts gaan met zo’n intieme klacht en het liefst ga ik anoniem naar de huisarts zonder mijn ouders hier direct over te confronteren. Is dit een mogelijkheid?

3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
Reageer op: te dik druipend sperma
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe