- Huisarts.nl
Hoe moet je het doen als je als anticonceptiemiddel alleen een condoom gebruikt? Want als ik mijn partner pijp, komt er al wat vocht of sperma uit en als ik dan door blijf pijpen met lange halen komt dit ook helemaal onderaan zijn penis, op dat deel waar de condoom de penis niet bedekt.. en als hij dan daarna op mij gaat liggen en dat deel of zijn onderlichaam waar zijn penis met sperma/vocht heeft opgelegen… en wat als ik hem met de hand bevredig.. dan komt het ook tot op die plek waar het condoom de penis niet bedekt..
Huisarts.nlDan gebruikt hij de condoom niet goed.
AnoniemHoe bedoelt u? Maar vantevore pijpen of met hand bevredigen gaat dus niet als er dan al sperma of vocht aan penis of zijn onderlichaam komt en hij daarna op me komt liggen ofzo?
AnoniemIk bedoel het zo. De condoom kan je tot de ballen afrollen. Maar dan is aan de andere kant van deem, dus de bovenkant van de penis, oog een bloot stukje penis, dat niet bedekt is… wat als daar dan zaad aan zit of aan zijn onderlichaam..
Anoniembedoel het zo. De condoom kan je tot de ballen afrollen. Maar dan is aan de andere kant van de ballen, dus de bovenkant van de penis, nog een bloot stukje penis, dat niet bedekt is… wat als daar dan zaad aan zit of aan zijn onderlichaam..
Huisarts.nlIk begrijp eerlijk gezegd niet wat je bedoeld. Als je een condoom gebruikt, blijft boven aan de penis geen stukje onbedekt. Dan zou de hele condoom totaal geen zin hebben. Misschien gebruikt hij de condoom op de verkeerde manier of is de maat niet goed.
https://www.youtube.com/watch?v=RMBZ7pe7P9oAnoniemCorrectie: aan de onderkant van de penisx waar de ballen zitten. Aangezien een penis in algehele erectie een kromming heeft Zo als een banaan.. dan kan hij dus onder niet zo ver afgerond als aan de bovenkant, aangezien een penis dus een kromming heeft
AnoniemAan de onderkant van de penis, aan de kanf van de ballen dus.
Huisarts.nldat zou geen probleem moeten zijn. Ook daar zou een condoom niet moeten lekken.
AnoniemIk bedoel ook niet lekken. Maar omdat een penis een kromming hoort te hebben in algehele erectie. Dat de condoom boven dan wel helemaal afgerold kan worden, maar er aan de onderkant, kant van de ballen een.klein deel niet bedekt wordt door de condoom. Omdat hij niet verder kan.
Huisarts.nlIk begrijp er eerlijk gezegd niets meer van.
Hoezo moet een penis een kromming hebben? Bedoel je dat er sperma of voorvocht onderaan de penis terecht komt voordat de condoom wordt gebruikt? Want als de condoom goed is gebruikt en het de goede maat is, kan er niks uit komen.AnoniemBedoel je dat er sperma of voorvocht onderaan de penis terecht komt voordat de condoom wordt gebruikt? Ja dat bedoel ik! Door met handen af te trekken of te pijpen, we hebben allebei geen soa uiteraard, zijn beide getest! Een penis in erectie is toch nooit helemaal recht? Bij mijn vriend heeft hij een kromming naar zijn bovenlichaam toe zegmaar. Als hij echt heel opgewonden is
Huisarts.nlDat is dan toch makkelijk op te lossen. Veeg de stam van de penis even af met een tissue ofzo alvorens de condoom aan te brengen.
Die kromming is inderdaad normaal.AnoniemZaad is onzichtbaar… dus kan dan nog aanwezig zijn..
Huisarts.nlNee, als je het met een tissue afveegt niet
AnoniemMaar als je het zichtbare wegveegt kan er nog wat achterblijven, wat je niet ziet. De zaadcellen zijn immers onzichtbaar..
Huisarts.nlAls je het wegveegt, is het weg.
AnoniemEn als hij dan na de seks is gekomen en condoom af doet.. dan is penis in contact geweest met het zaad.. als hij dan de volgeende ochtend op me gaat liggen.. kan ik dan zwanger worden van zijn spermapiemel ofzo? Of als ik zijn piemel zonder condoom na seks aanraak en dan mezelf in mijn vagina…
Huisarts.nlSperma leeft buiten het lichaam hooguit 2-3 minuten. Dus zo kun je dan niet zwanger raken. Wast die zich nooit?
AnoniemJawel, maar na de seks als dat s avonds is niet. Want we women nog thuis en er mag maar tot 10 uur s avonds gedoucht worden is de regel daar.. maar als zijn zaad dus binnen een paar minuten in contact komt met mij heb ik een probleem?