- Huisarts.nl
Hey, man 19 jaar en heb al een jaar 1 wratje op mijn voorhuid. Als ik mijn eikel ontbloot, door mijn voorhuid naar achteren te trekken, komt het tevoorschijn. Ik was mijn penis dagelijks en let goed op hygiƫne, toch gaat het niet weg.
Bijlagen:
AnoniemDat lijkt toch niet op een wratje. Eerder op een talgkliertje
Met een slechte hygiƫne heeft dat niets te maken.Anoniemongeveer een jaar terug kreeg ik een klein puitje op mn voorhuid,
ik kon me herinneren dat ik me toen eens had gesneden bij het scheren van mijn schaamhaar.
het puistje heb ik verder laten zitten in de hoop dat deze weer wegging, maar uiteindelijk is het een sort wratje / moedervlekje geworden.
het jeukt verder niet en ik heb er ook geen last van, maar vind het er onverzorgd uitzien.
wat is het precies?
moet ik ermee naar de dokter of kan ik het zelf verhelpen?Huisarts.nlHet zou een wratje kunnen zijn. Ga even naar de huisarts. Die kan het weghalen
AnoniemHallo, ik heb ook last van een doorzichtig-achtige puist op mijn voorhuid, dicht bij de eikel. Het staat er al langer dan een jaar maar is pijnloos. Weet iemand wat dit precies is en of dit ernstig is of niet?
Huisarts.nlDat is geen wratje. Het zou een kleine cyste kunnen zijn. Ga even naar de huisarts en laat ernaar kijken. Doe zou het ook meteen even weg kunnen halen
