Minder bloed in de stopweek
6 berichten aan het bekijken - 1 tot 6 (van in totaal 6)
  • #1995901 Reageren
    Huisarts.nl

    Hey,

    Normaal heb ik altijd een vrij hevige bloeding in de Stopweek. Nu na ongeveer een half jaar pilgebruik is de bloeding deze Stopweek een stuk minder. Ik heb last van stress ivm. Met tentamens. Is dit een mogelijke oorzaak?

    Vriendelijke groet

    #1995902 Reageren
    Huisarts.nl

    dcat zou inderdaad een oorzaak kunnen zijn. Maar het kan ook een gevolg van de pil zelf zijn.

    #1995903 Reageren
    Anoniem

    Vandaag was er alleen nog wat bruin bloedverlies… Ik vind het toch gek dat het opeens een stuk minder is in deze stop week. Kan het ook nog een andere oorzaak hebben?

    #1995904 Reageren
    Anoniem

    Stress, te weinig drinken, ziek zijn, of gewoon een gevolg van de pil zelf.

    #1995905 Reageren
    Anoniem

    Had nog niet er aan gedacht dat te weinig drinken ook van invloed kan zijn. Hoe kan dit? Ik vroeg me ook af, ik heb immers een bloeding gehad, alleen minder dan normaal maar wel de bestemde dag. Is dit in theorie een indicatie van geen zwangerschap?

    #1995906 Reageren
    Huisarts.nl

    Als te weinig drinkt met het weer dat we op dit moment hebben is er te weinig vocht in je lichaam. Dat kan invloed hebben op je menstruatie.
    Door het pilgebruik, is het mogelijk dat je baarmoederslijmvlies minder aangroeit. Dat heeft dat ook tot gevolg dat de bloeding minder wordt. Dat is op zich geen probleem en komt wel vaker voor. Als je de bloeding in de stopweek hebt, ook al is die minder dan je gewend bent, ben je inderdaad in principe niet zwanger…maar als je de pil goed gebruikt en er geen vergeet is er sowieso geen reden om daar aan te denken.

6 berichten aan het bekijken - 1 tot 6 (van in totaal 6)
Reageer op: Minder bloed in de stopweek
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe