- Huisarts.nl
Hallo ik werd vanmorgen wakker met opgezette handen vingers ik heb een week aan de ketensin 20mg gezeten vanwege raynaud .
Maar voelde me niet goed koppijn en duizelig bloeddruk bleek goed te zijn zei de ha 117 65 88 .
Maar ik had gebeld en hij zei laat die ketensin maar staan dus stoppen dan mee en moest kijken wat er dan gebeurt nou gisteren gestopt en werd vanmorgen wakker met een opgezet gevoel ook in me gezicht en me handen zie foto.
Handen voelen stijf en tintelingen ken ze amper buigen
Nu mijn vraag wat vind u er van ken dit ook al komen van dat ik gisteren gestopt ben met ketensin?
Graag hoor ik van u.AnoniemDat zou niet van het stoppen met de ketensin moeten zijn. Dat zou wel heel erg snel zijn. Het is ook een vreemd middel om bij Raynaud te gebruiken…tenzij je al last had van oedeemvorming
Ga in ieder geval even naar de huisarts met de klachten.AnoniemKetensin is vaat verwijder voor de doorbloeding omdat ik elke dag wel wit gele tot blauw paarse vingers heb wat pijnlijk is daarvoor had ik dus die ketensin maar ik zal morgen even contact opnemen met de ha want de tinteling voel ik nog steeds en stijf gevoel alvast bedankt.
AnoniemHad zelf raynaudklachten, spierwitte vingers, maar geen last meer als ik een goeie dosis vitamine D slik. Misschien een tip. er zijn nog wel meer natuurlijke remedies voor de doorbloeding.
