Soa
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #2001349 Reageren
    Huisarts.nl

    Hoi, ik heb een vraagje.. Ik ben 17 jaar en heb een vaste relatie, ik slik de pil maar we gebruiken geen condoom, ik heb nog nooit geslachtsgemeenschap gehad voor deze relatie. Sinds eergister heb ik last van mijn vagina en verlies ik vocht en heb ik 4 kleine zweertjes waar een beetje pus uitkomt. Als ik plas brandt het, en het brandt ook regelmatig als ik zit en opsta. Kan dit een soa zijn? En kun je ook een soa krijgen van je partner ook al is dit de eerste persoon waarmee je het gedaan hebt?

    #2001350 Reageren
    Anoniem

    Dat zou kunnen. Dat is ongezien moeilijk te zeggen
    Als je partner een soa heeft kun je die natuurlijk ook krijgen…..ga in ieder geval naar de huisarts en laat er naar kijken..

    #2001351 Reageren
    Anoniem

    Ik heb nu heel erg last van branderige blaasjes, wat kan ik er aan doen om die pijn te verminderen totdat ik terecht kan bij de huisarts…?

    #2001352 Reageren
    Huisarts.nl

    Je zou er eigenlijk even niets aan moeten doen en snel mogelijk naar je huisarts gaan. Als je blaasjes hebt zou het Herpes kunnen zijn. Dan is het belangrijk dat de huisarts het ziet zoals het is

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: Soa
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe