angst voor vanalles
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #2006386 Reageren
    Huisarts.nl

    Heb een extreme angst voor vanalles.. Ik durf niet te solliciteren, ik vind alleen boodschappen doen niet prettig, ik vind het soms al spannend om mijn oma of mijn.vriend te bellen, ik durf zelf niet naar een winkel toe om iets te bestellen.. Ik weet niet meer wat ik hiermee aan moet. Zelf wil ik het ook echt niet zo. Maar het is allemaal echt te moeilijk. Weet u iets wat ik er zelf aan kan doen, zodat het langzaamaan beter gaat?

    #2006387 Reageren
    Huisarts.nl

    Ik denk dat een beetje professionele hulp geen kwaad zou kunnen.
    Ik zou je willen adviseren om dit met je huisarts te bespreken en een verwijzing te vragen naar de psycholoog.

    #2006388 Reageren
    Anoniem

    Wegens mijn thuisituatie kan ik niet naar een psycholoog. Vandaar dat ik het hier vraag. Ik snap dat dit geen vervanging is voor een behandeling bij een psycholoog. Maar heeft u misschien wat tips zodat het langzaam iets beter met me gaat? Wat moeten mijn vriend en ik wel doen en wat juist niet?

    #2006389 Reageren
    Huisarts.nl

    Het enige wat ik je zou kunnen aanraden, is de columns te lezen die ik over angsten heb geschreven. Daar staan een aantal dingen in die herkenbaar zijn en waar je zelf wellicht met behulp van je vriend iets aan zou kunnen doen.
    http://www.dokter.nl/dossiers/angsten

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: angst voor vanalles
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe