- Anoniem
Hallo. Ik ben een vrouw van 28 jaar. Ik heb bijna nooit zin in sex. Ik heb 1 keer per maand zin en dit is na mijn menstruatie of tijdens mijn menstruatie. Ik heb een relatie en wil graag meer zin in hebben omdat mijn partner het wel graag wilt. Ik wil graag weten is er nou iets mis met mij? Zijn er medicijnen tabletjes die zorgen dat je meer in in krijgt? Zoja welke medicijnen? Wat kan ik zelf aan doen? Alvast bedankt.
Huisarts.nlHeb je veel stress of spanningen? gebruik je een hormonaal anticonceptiemiddel?
AnoniemNee ik heb helemaal geen stress/spanning. Geen drukke leven. Ik wordt ook tot niks gedwongen. Ik hou ook veel van mijn man. Alleen heb echt 1 keer in de maand misschien zin. Ik ben nog nooit hierover naar de huisarts geweest. Eerlijk gezegd ik durf ook niet te gaan. Beetje schaamte denk ik.
Huisarts.nlGebruik je een hormonaal anticonceptiemiddel?
AnoniemIk heb een koperspiraal nu ongeveer 1jaar. Maar daarvoor toen ik het niet had was ik ook zo altijd
Anoniemligt het miss aan aantrekking tot je man?
AnoniemNee. Ik hou erg veel van hem en het is ook niet zo dat k wel zin in sex heb met ja iemand anders ofzo. Heb echt alleen maar tijdens en of na mijn menstruatie zin in sex.
Huisarts.nlDat lijkt dan toch een hormonaal probleem. Ik zou je toch willen aanraden om daarmee naar de huisarts te gaan en een bloedonderzoek naar je hormonen laten doen.
Anoniemoh okee
ja ook voor je huwelijk is het belangrijk want je man kan niet zo lang wachten..