- Anoniem
Hallo
Ben een man van 38 jaar en 10 jaar geleden heb ik onwetend anabolen gebruikt. Best veel ook.
Nu merk ik de laatste 8 jaar dat ik niet echt stijve kan krijgen, en niet veel zin in sex meer heb.
In het buitenland had ik mijn testosteron laten meten en die was vrij laag zei de dokter en dat ik daarmee problemen zal zien.
Ben ik nou impotent? Zo ja kan ik dat nog herstellen? Misschien met medicijnen zoals clomid ofzo?Huisarts.nlHoe kom je nou op clomid?
Clomifeen (clomid) bevordert dat eicellen in de eierstokken rijpen en zet de eisprong in gang. Het wordt gebruikt bij verminderde vruchtbaarheid van vrouwen…je schrijft dat je een man van 38 jaar bent…
Ga met dat probleem naar de huisarts en bespreek hetAnoniemBeste John,
Zover ik weet wordt clomid en nolvadex veel gebruikt als nakuur bij een anabolenkuur, om je testosteron weer op een goede lijn te houden omdat die een hoge klap heeft gehad.
Daarom schreef ik onwetend gebruik, omdat ik dit ook later pas wist.
Ik gebruikte 750mg testosteron p.w 8 weken en daarna stopte ik opeens. Test flink omhoog daarna niks meer, is een beetje vreemd. Die klap moest wel opgevangen worden denk.en daarvoor gebruiken ze veel clomid en nolvadex als nakuur.
Ik denk dat mijn eigen aanmaak is gestopt ofzo?mijn dokter weet dat ik anabolen heb gebruikt, en natuurlijk nooit goed gevonden.
Denk dat ik een afspraak ga maken ja, want het wordt steeds erger lijkt wel..Huisarts.nlDit zijn allemaal middelen die illegaal en vooral oneigenlijk worden gebruikt die nogal wat riciso’s met zich meebrengen. Ik raad je echt aan om naar de huisarts te gaan.