- Huisarts.nl
Zoontje (word sept 3) heeft al aantal maanden gelige brijerige ontlasting, soms word bruin, hoofdzakelijk geel. Gekweekt al meerdere keren komt niks uit. Van 0-1 jaar koemelk allergie, nu vermoeden lactose intolerantie. Word pas getest bij 5 jaar(blaastest zou niet helemaal betrouwbaar zijn). Word op de voeding gelet, zoveel mogelijk lactose vrij. Krijgt om de zoveel tijd een keiharde dikke buik (let op basketbal grote!) geeft dan pijn klachten aan bij navel net onder navel (altijd zelfde plek) wilt dan liefst geen broek aan, aanraking doet pijn. Ook soms koorts op dat moment daalt dezelfde dag ook weer. Advies arts afwachten…. Eet en drinkt wel goed, soms wilt hij bij hevige pijn niet eten. Er is niks veranderd qua voedingspatroon, geen uitslag erbij, niet aan het braken. Alleen ontlasting geel/ waterachtig (iets vaster dan diarree) en flinke opgezette pijnlijke buik.
Huisarts.nlDe klachten passen wel een lactose intolerantie…
Ben je bij een kinderarts geweest?AnoniemJa behandeling is bij kinderarts die gaf aan dat hij het op dit moment niet weet en advies was om af te wachten. Maar aangezien hij nu de klachten krijgt gepaard met koorts begon ik te twijfelen of het bij de lactose intolerantie hoorde wist niet of dit gepaard ging met koorts?
Huisarts.nlKoorts kan daar wel bij horen, maar dat is dan afhankelijk waardoor de intolerantie door wordt veroorzaakt…
Ik zou wel adviseren om dat toch met de kinderarts te bespreken…
Is er ook een bloedonderzoek gedaan?AnoniemO dat wist ik niet.
Nee ze hebben geen bloed onderzoeken gedaan is alleen als baby met provicatie testen onderzocht dat was het. Heb eerst wel gevraagd voor een bloedonderzoek toen zeiden ze dat de waardes bij kinderen niet altijd zichtbaar waren in het bloed. Dus toen hebben ze besloten geen bloed te prikkenHuisarts.nlIk zou daar toch wel om vragen. Het is namelijk wel belangrijk om te kijken of de ontstekingswaarden goed zijn ..
AnoniemOke dan ga ik dat alsnog laten doen. Bedankt voor de info