meting bloedwaarden na b12 injecties
9 berichten aan het bekijken - 1 tot 9 (van in totaal 9)
  • #1982058 Reageer
    Huisarts.nl

    Eind vorig jaar had ik een B12 tekort (waarde 116).
    Ik heb toen een aantal B12-injecties gehad en daarna 2,5 maand sterke zuigtabletten geslikt (10.000 microgram).

    Met de huisarts heb ik de afspraak gemaakt om half mei weer de B12 in mijn bloed te meten.
    Ik ben ook in overleg met de huisarts om deze reden half maart gestopt met de zuigtabletten.

    Mijn vraag is of de 2 maanden die dan zit tussen het stoppen met de zuigtabletten en het meten van de B12 waarde voldoende is om een reeel beeld te krijgen.

    Of moet ik langer wachten omdat de waarde na 2 maanden nog altijd kunstmatig hoog is door de eerdere injecties en zuigtabletten?

    #1982059 Reageer
    Huisarts.nl

    Die 2 maanden zijn voldoende

    #1982060 Reageer
    Anoniem

    Tjonge jonge, met een serum B12 van 116 heb je een extreem tekort. De enige juiste behandeling is blijvend aan de injecties.
    Testen van B12 na injecties of hoog gedoseerde pillen is onzin.
    Het is dan heel slecht om de suppletie te staken om weer te testen. Dat kan maanden tot enkele jaren duren. Dat mag een dokter nooit laten gebeuren. De eerste gemeten lage waarde is maatgevend, niet de waarden na suppletie.

    #1982061 Reageer
    Anoniem

    Kijk even op http://www.b12-institute.nl tabje b12 deficiëntie. Wat een valkuil…. zo fout

    #1982062 Reageer
    Anoniem

    Zo fout. Kijk op de site van t B11 institute in Rotterdam. Kijk op tabje B12 deficiëntie ….het is een enorme fout

    #1982063 Reageer
    Anoniem

    Kijk op de site van t B12 institute in Rotterdam. Kijk op tabje B12 deficiëntie ….het gaat enorm fout

    #1982064 Reageer
    Anoniem

    dank voor het laatste antwoord.

    #1982065 Reageer
    Anoniem

    Die 2 maanden zijn zeker NIET voldoende. Maar het is ook helemaal niet de bedoeling om opnieuw bloed te prikken. Eenmaal een tekort en nog klachten, frequent blijven spuiten! Waarschijnlijk levenslang. Ga liever hier lezen, dan op deze website. https://b12-institute.nl/

    #1982066 Reageer
    Anoniem

    ja ik sta ook te kijken van hoe artsen het aanpakken en totaal niet weten hoe gevaarlijk deze tekorten kunnen zijn.

9 berichten aan het bekijken - 1 tot 9 (van in totaal 9)
Reageer op: Reactie #1982060 in meting bloedwaarden na b12 injecties
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe