Ondiep genoeg geinjecteerd
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #1962054 Reageer
    Anoniem

    Eens in de twee weken krijg ik IM een chemo-injectie in beide billen geïnjecteerd. Nu heeft de verpleegkundige perongeluk subcutaan geinjecteerd. Zij heeft aangegeven dat de medicatie nu langzamer zal worden opgenomen. Moet ik mij zorgen gaan maken??

    #1962055 Reageer
    Huisarts.nl

    Dat was dan toch wel een grove fout! Ik zou dat toch maar met de behandelend arts bespreken. Die kan je ook meer vertellen over de werking e.d.

    #1962056 Reageer
    Anoniem

    Ik moet wel vertellen dat ik een magere patiënt ben en daarvoor gekozen is om de injectie in een graden van 60 te geven. Omdat de kans dan kleiner is om mijn bot te raken. Na de injectie was er een kleine zwelling waardoor de verpleegkundige dacht dat het misschien per ongeluk subcutaan geïnjecteerd zou zijn. Deze zwelling verdween al binnen enkele uren en ik heb verder geen last bij mijn bil.

    #1962057 Reageer
    Huisarts.nl

    Dus het is niet helemaal zeker dat het subcutaan was…. ik zou het toch even me de behandelend arts bespreken

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: Reactie #1962056 in Ondiep genoeg geinjecteerd
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe