3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
- Huisarts.nl
in de lies een ontzettende pijnlijke plek met uitstralingen naar bovenbeen en bil, het is alsof de lies wordt afgekneld en dan voornamelijk in zithouding en trappenlopen enz….Het schaambeen is ook vrij gevoelig.
Huisarts.nlMoeilijk om daar zonder enig onderzoek iets over te zeggen. Het zou een liesbreuk, een peesontsteking of een zenuwontsteking kunnen zijn. Ga met de klachten naar de huisarts en laat er naar kijken.
AnoniemIk heb ook soortgelijke klachten. De ene dag erger dan de andere dag, maar altijd wel aanwezig. Bij mij straalt het vanuit m’n lies/schaamstreek echter uit naar m’n buik. En aan de rechterkant. Is je ontlasting verder goed ? Bij mij is een liesbreuk uitgesloten. Voel jij een verdikking/bobbel in je lies wanneer je op je hand blaast ?
3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)