- Anoniem
Hoelang kun je hier klachten van hebben? Waar voel je meestal de buikpijn? En is het altijd zo dat je last hebt van diarree of constipatie?want ik heb eigenlijk normale stoelgang, soms een beetje harder soms wat breiig. Soms moet ik vaker naar de grote wc. Ik heb eigenlijk vooral buikpijn/buikkrampen rond de navel en onderbuik. Vaker boeren. Winderigheid. Opgeblazen gevoel. Minder eetlust.
Zijn dit klachten van PDS? Moet wel zeggen heb nu ook weer 11 dagen mijn menstruatie. En echt fel…
Ik had al een topic gezet maar vind die niet terug. De site zelf hapert bij mij ook wat. Vandaar nieuw topic.
Extra info : 2 weken terug was calprotectine in stoelgang 50. 2 dagen terug opnieuw stoelgang binnengebracht was de calprotectine 18.
Vorig jaar was die eens 191…
Zijn dit waardes voor ernstige dingen?
MDL arts wou met de waarde van vorig jaar en de 50 van nu coloscopie doen. Maar omdat die nu 18 is, vond hij niet nodig behalve als ik klachten blijf houden.
Maar dokter denkt toch aan PDS. Ik ben allesinds bang…AnoniemPs ik heb ook wat last van mijn rechterknie. Nu moet ik wel zeggen dat ik ook lipoedeem heb en 2 jobs doe (zorgkundige en poetsvrouw) maar ik las dat ziekte van crohn ook gewrichtsklachten kan geven. Vandaar
Huisarts.nlPDS dus en menstruatieklachten
AnoniemMaar kun je hier ook echt pijn door hebben???
Huisarts.nlJa dat kan zeker
AnoniemDus de kans op iets ernstigs met die calprotectine waarde is klein? Omdat ik toch last blijf hebben. Hiermee bedoel ik crohn of die andere ibd weet de naam nietmeer
Huisarts.nlDie kans is zeer klein. En zeker met die lage waarde
AnoniemMaar hoe komt het dan dat ik klachten blijf houden? En kan bij PDS de calprotectine soms verhoogd zijn?
Huisarts.nlDe klachten kunnen aanhouden omdat je dus PDS hebt en voortdurend aan het stressen bent en angst hebt