Tetanus
3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
  • #1978425 Reageer
    Huisarts.nl

    Mijn hond heeft me uit speelsheid gebeten. Eerste foto (sneeetje) zat er al omdat ik vaak mijn handen was en dus hele schrale handen heb. Door het bijten van de hond ging het wel bloeden, de huid is kwetsbaar. Tweede foto heeft de homd wel gedaan. Is hier een nieuwe tetsnusprik voor nodig? Is al wel verlopen (ik ben 25), en het bloedde dus wel. Maar grotere beschadigingen had ik niet.

    #1978426 Reageer
    Anoniem

    Sneetje op knokkel zat er dus al. Maar ging wel bloeden door het bijten. Andere heeft de hond gedaan em bloedde ook. Eerst afgespoeld en gewassen met zeep, dus foto is van later op de dag

    #1978427 Reageer
    Huisarts.nl

    Daar is geen tetanusprik voor nodig. Wel even in de gaten houden of het niet gaat ontsteken. Dan moet je wel even naar de huisarts.

3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
Reageer op: Reactie #1978427 in Tetanus
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe