Anabolen
3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
  • #1972285 Reageren
    Anoniem

    Beste,

    Ik ben een jongen van 20. Ik train sinds mijn 16e al. Dat is dus al 4 jaar. Ik heb een echte resultaat geboekt en zie mezelf nauwelijks vooruit gaan, ook niet als ik meer eet want dan word ik dikker qua vet. Nou dacht ik aan kuren. Op welke leeftijd is het beste om te kuren, en naar wie kan ik het beste toe als ik erop diep wil ingaan voor advies?

    #1972286 Reageren
    Huisarts.nl

    Het beste is om dat helemaal niet te doen omdat het ongezond en gevaarlijk is. Aan de ontwikkeling van je lichaam/spieren zitten grenzen. Die moet je leren accepteren. Als je het al wilt, dan alleen in overleg en onder begeleiding van een arts. Er overlijden jaarlijks mensen door het gebruik van anabolen. Over de andere bijwerkingen, zoals impotentie, wil ik het nog niet eens hebben.

    #1972287 Reageren
    Anoniem

    Wat je voeding betreft gaat het minder om de hoeveelheid alswel wàt je eet. Beter snelle suikers en vooral geraffineerde suikers zoveel mogelijk vermijden. Beter bij elk eetmoment zorgen voor complexe koolhydraten, voldoende eiwitten, gezonde vetten en voldoende vezels. Hierdoor blijft je bloedsuikerspiegel stabieler, wat vetopslag vermindert. Ook voel je je als je evenwichtig eet verzadigd als je voldoende hebt gegeten. Stoffen als magnesium, zink vitamine B C en D en omega 3 helpen bij een betere bloedsuikerspiegel en verbeteren de insulinegevoeligheid. Soms kunnen aanvullend bepaalde aminozuren gebruikt worden maar ik zou geen rare dingen doen. En misschien gewoon lekker om ervoor te zorgen dat je fit bent. Vraag je af of intensief trainen nodig is. En misschien wat afwisselen in soorten van lichaamsbeweging.

3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
Reageer op: Anabolen
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe