Ader
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #1988533 Reageren
    Huisarts.nl

    Als u het computerscherm naar boven draait ziet u hoe het echt is, op scherm is het veel lichter, het is echt afschuwelijk, op men linker onderbeen, gaat dit weg met aftevallen,?, ervoor had ik t niet zo hard… Wat is t want t is echt op vallend, ook al lijkt t n zo op computerscherm…… en t word percies agressiever..
    grtn

    #1988534 Reageren
    Huisarts.nl

    Afvallen kan zeker helpen. Ben je hiermee ook al eens bij de huisarts geweest?

    #1988535 Reageren
    Anoniem

    Nee wat is t ? Hoe krijg ik t weg

    #1988536 Reageren
    Huisarts.nl

    Het zijn waarschijnlijk spataders in wording…ga naar de huisarts

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: Ader
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe