Afvil gel voor pijn in de blaas
7 berichten aan het bekijken - 1 tot 7 (van in totaal 7)
  • #1969522 Reageren
    Anoniem

    Mag ik advil gel (5% ibuprofen) op mijn onderbuik smeren als pijnstilling? Ik heb last van klachten van het blaaspijnsyndroom.

    #1969523 Reageren
    Anoniem

    Uit de gebruiksaanwijzing kan ik opmaken dat de gel met name bedoeld is voor de schouders, rug, gewrichten enz., maar mijn vraag is of ik het kan proberen zonder dat het slecht voor me is.

    #1969524 Reageren
    Huisarts.nl

    Ik denk niet dat je daar iets gaat hebben. Het zal alleen maar effect hebben op je buikspieren en niet verder doordringen.

    #1969525 Reageren
    Anoniem

    OK, bedankt voor uw antwoord.

    #1969526 Reageren
    Anoniem

    U spreekt wel over effect op de buikspieren. Zou dat een pijnstillend effect kunnen zijn? Dr pijn straalt namelijk vanuit mijn blaas door naar mn hele onderbuik.

    #1969527 Reageren
    Anoniem

    Enige vorm van pijnstillimg daarop zou al mooi zijn ?

    #1969528 Reageren
    Huisarts.nl

    Een pijnstillend effect ja. Maar de pijnklachten komen niet vanuit je buikspieren, maar vanuit je buik/blaas. De uitstraling van de pijn kun je daarmee niet behandelen. Ik denk dat je beter een fatsoenlijke pijnstiller kunt gebruiken.

7 berichten aan het bekijken - 1 tot 7 (van in totaal 7)
Reageer op: Afvil gel voor pijn in de blaas
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe