corsodyl in de ogen
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #1999825 Reageren
    Huisarts.nl

    Mijn dochtertje van 15 mnd heeft spetters corsosyl in haar ogen gekregen. Van de schrik, denk ik, begon ze te huilen want daarna was ze stil. Ik heb haar ogen met water schoon gemaakt. Op het eerste gezicht is er niets te zien, maar kan ze toch een beschadiging aan haar ogen hebben gekregen?

    Alvast bedankt,

    Ramona

    #1999826 Reageren
    Huisarts.nl

    Het prikt nogal als je dat in je ogen krijgt. Maar goed spoelen met water zou voldoende moeten zijn. Als ze rode oogjes krijgt of gezwollen oogleden, ga dan wel naar de dokter.
    Vraagje: hoe kan ze dat in haar oogjes hebben gekregen? Waar gebruik je de corsodyl voor?

    #1999827 Reageren
    Anoniem

    Bedankt voor je antwoord, Tandor.
    Ik spoel ermee zo nu en dan en dat deed ik vanochtend ook. Ze zat voor me en zag mij een gekke bek trekken en dat deed zij ook en daar door lachte ik en kwamen er wat spetters uit mijn mond in haar gezicht. Ik baal er nog steeds van.
    Kunnen die rode oogjes en gezwollen oogjes nog optreden. Het is 7 uur geleden gebeurd, maar gelukkig is niets te zien. En lijkt alles normaal. Ze speelt en lacht.
    Groetjes.

    #1999828 Reageren
    Huisarts.nl

    Dat kan dus gebeuren…..

    Je hoeft je daar verder geen zorgen meer over te maken. Dat zou dan meteen zijn opgetreden.

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: corsodyl in de ogen
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe