Jeuk vagina door genezing of iets anders?
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #1981621 Reageren
    Huisarts.nl

    Vagina, baarmoeder & eierstokken
    Ineens beetje pijn/jeuk na seks
    BEREKEN JE BMI

    Lizzie
    10 mei 2017 om 21:50 #1
    Ik heb een vraag. Mijn partner en ik hebben als we elkaar zien langdurig seks (het blijft niet bij 1 keer op een avond, zeg maar) en dit altijd zonder problemen.
    De laatste paar weken echter hebben we elkaar door omstandigheden weinig gezien en nadat we elkaar een week of 2/3 niet gezien hadden en weer seks hadden (veelvuldig) merkte ik dat ik wat “schraal” werd en de volgende dag was het dus ook wat pijnlijk/gevoelig. Dit ging over in jeuk. Dit is nu 2 keer gebeurt met tussenpauses van dus 2/3 weken geen seks.
    Kan het zijn dat mijn vagina hiervoor gewoon gewend was geraakt aan de hoeveelheid seks, en door de “pauzes” het wat gevoeliger geworden is? Het lijkt namelijk geen infectie te zijn. Is het mogelijk dat de jeuk voortkomt vanuit de genezing (doordat het wat beschadigd raakte door de vele wrijvingen) of moet ik ernstiger denken? Hetzij een soa (je weet nooit) of iets anders?

    #1981622 Reageren
    Huisarts.nl

    Ik denk toch dat het van de wrijving komt. Niet zo raar als je zo tekeer gaat. ?
    Gebruik glijmiddel.

    #1981623 Reageren
    Anoniem

    Maar daar had ik anders ook vrijwel nooit last van en dan gebruikten we ook geen glijmiddel. Kan het dan toch komen doordat het nu wat minder frequent gebeurde door die paar keer 2/3 weken “pauze” dat het daarom ineens gevoeliger is en dus sneller beschadigd? Of werkt dat niet zo..

    #1981624 Reageren
    Huisarts.nl

    Je vagina kan best wel eens wat minder vochtig zijn. Dan krijg je sneller last van wrijving.

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: Jeuk vagina door genezing of iets anders?
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe