- Huisarts.nl
hallo,
ik heb een vraagje ik heb iets van 4/5 maanden de pil niet geslikt.
Heb 2 dagen gelden een aantal keer onveilig seks gehad.
Gelijk na de seks heb ik me pil ingenomen.
Ben ook gelijk naar de wc geweest.
Hoe groot is nu de kans zwanger te zijn?
ben er best bang voor…
groetjes,Huisarts.nlDe pil helpt daar natuurlijk helemaal niet bij als die erna gaat slikken. Ook naar de wc gaan gaat niet helpen.
Er is dus een grote kans op zwangerschap. Je moet dus binnen 72 uur na de seks een Morning After Pil gebruiken.Anoniem72 uur zijn al voorbij en heb de pil nu wel een week geslikt moet ik daar dan mee stoppen om te kijken of ik ongesteld word?
Huisarts.nl2 dagen geleden zijn eigenlijk 48 uur…… Er zou een noodspiraal kunnen worden geplaatst door de huisarts. Maar dat moet binnen 5 dagen na de seks. Neem contact op met de huisartsenpost…
Andere optie is dat je doorgaat met de pil, de strip afmaken en dan een stopweek houden. Als de bloeding dan uitblijft kun je een zwangerschapstest doen.Anoniem2 dagen gelden voor het laatst de eerst keer was vorige week vrijdag.
om nu dus te stoppen met de pil heeft geen zin?Anoniemzou ik nu al een test kunnen doen of is dat te vroeg?
AnoniemNu is het te vroeg om een zwangerschapstest te doen, deze zal sowieso negatief uitwijzen. Als je nu stopt met de pil, kan het zijn dat je een bloeding krijg (of niet), maar omdat je onzorgvuldig omgaat met de anticonceptiepil geeft dat geen duidelijk beeld op dit moment. Het beste is om deze strip af te maken (netjes op tijd innemen), dan een stopweek inlassen en als de bloeding uitblijft kun je een test doen. Daarbij wil ik je adviseren om voortaan de anticonceptiepil zorgvuldig in te nemen of een condoom te gebruiken als je sex hebt. Anders kom je vaker in een dergelijke situatie waarin je niet (voldoende) beschermd bent tegen zwangerschap. Je kunt voorkomen dat je zoals nu weer in de stress schiet omdat je bang bent om zwanger te zijn, die verantwoordelijkheid moet je zelf nemen. Succes!
Huisarts.nlik zou nu niet stoppen met de pil.
testen kun je pas 2,5 – 3 weken na de seksAnoniemokee dank u wel!
AnoniemIk heb een vraag ik slik maanden lang de pil door elkedag optijd heb onveilige seks gehad hij is klaar gekomen in mij ben nu zo bang dat ik zwanger ben
AnoniemIk slik de pil heb onveilig seks gehad hij is klaar gekomen in mij ben bang dat ik zwanger ben help my please
AnoniemAls je de pil altijd op tijd slikt en er geen vergeet, ben je gewoon beschermd en raak je niet zwanger. Daar is de pil juist voor bedoeld.