Last van (onder)buik
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #1993506 Reageren
    Huisarts.nl

    Goedenavond, ik heb een vraag.

    Ik loop nu al ongeveer 3 weken met buikpijn. Ik heb 2 weken Redugas pillen gebruikt tegen de gassen en ik gebruik nu bijna een week laxeermiddel die ik van mijn huisarts heb meegekregen. Daarna moet ik over op zakjes met vezels.

    Ik lees op internet allemaal verschillende dingen over buikklachten, maar het is lastig te vinden waar ik nou precies last van heb. Ik heb last van winderigheid, borrelen in mn buik, boeren. Af en toe moet ik naar de wc en mijn ontlasting ziet er bruin uit (wat normaal is lijkt mij).

    Gisteren kreeg ik een paar keer steken in mijn linker onderbuik (bij “omlaaggaande deel van dikke darm” zie foto) en daarna geen last meer van gehad. Als ik op mijn buik druk doet het geen pijn. Voor de rest drink ik veel water en eet genoeg vezels.

    Hoe lang kan dit nog duren? Heeft iemand een idee?

    #1993507 Reageren
    Anoniem

    Dat is moeilijk te zeggen…..je zult het even moeten afwachten

    #1993508 Reageren
    Anoniem

    Ja afwachten ben ik een beetje bang voor. Mijn moeder heeft darmkanker gehad en volgens mij is het erfelijk. Zit er over na te denken om een CT scan oid te nemen.

    #1993509 Reageren
    Anoniem

    Overleg het met je huisarts…

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: Last van (onder)buik
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe