Medicatie tegen overgangsklachten
2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
  • #2006835 Reageren
    Huisarts.nl

    Ik heb tegen mijn overgangsklachten het medicijn Tibolinia voorgeschreven gekregen. Na het lezen van de bijsluiter heb ik ernstige twijfels of het wel verstandig is om dit medicijn te gaan gebruiken. Graag had wat ik wat feedback gehad van gebruikers en dan met name over de bijwerkingen van dit medicijn.

    #2006836 Reageren
    Anoniem

    Alle medicijnen hebben natuurlijk bijwerkingen. Het is inderdaad een overweging die je kunt maken. Wegen eventuele bijwerkingen op tegen de klachten die er nu zijn door de overgang. Het is natuurlijk wel zo, dat lang niet alle genoemde bijwerkingen ook daadwerkelijk hoeven op te treden. Ik denk ook niet dat het erg zinvol is, om te gaan vergelijken met andere gebruikers. Iedere persoon zal anders op een geneesmiddel reageren.
    Het is natuurlijk wel zo, dat wanneer je erg veel last van de bijwerkingen gaat krijgen in de eerste 3 weken van gebruik, je er altijd mee kunt stoppen.
    Overleg het nog eens met je arts.

2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
Reageer op: Medicatie tegen overgangsklachten
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe