Overdag hoesten, ’s nachts niet
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #1949423 Reageren
    Anoniem

    Zo gauw ik ’s morgens wakker wordt begin ik te hoesten, een soort kriebelhoest. Ik heb stress, slaap gelukkig wel goed, maar voel dat mijn bovenlijf gespannen is. Als ik hoest voel ik mijn rug (bovenin) en mijn borstbeen. Ook voel ik een soort hoestdrang in mijn luchtpijp en heb een licht benauwd gevoel. Kan dit de stress of hyperventilatie zijn? Of moet ik de oorzaak toch bij mijn longen of hart zoeken?

    #1949424 Reageren
    Huisarts.nl

    Je hart zal het niet zijn. Misschien je luchtwegen. Ga met de klachten naar de huisarts en laat naar de longen en luchtwegen luisteren

    #1949425 Reageren
    Anoniem

    Dat heb ik ook. Is inmiddels duidelijk wat het was?

    #1949426 Reageren
    Anoniem

    Dit had mijn verhaal kunnen zijn. Exact hetzelfde. Vaste nek en borstkas, voortdurende prikkelhoest en ga ik liggen is het foetsie. Ik ben nu met een chiropractie behandeling bezig. Heb mega veel stress en het kan gerelateerd zijn aan vaste nek/halsspieren die een prikkel veroorzaken. Af en toe word ik er wel wat onzeker van een twijfel ik of het niet iets ernstigs is. Maar dan denk ik, dan heb ik het ook als ik lig. Ik denk echter dat als je ligt, je lijf meer ontspant waardoor de prikkel minder is.

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: Overdag hoesten, ’s nachts niet
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe