Peuter 3 na val in de middernacht bloedneus
2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
  • #1932579 Reageren
    Anoniem

    Hier een peuter van 3 in de middag met loopfietsen van een afdaling (straat) gevallen en hoofd op het wegdek geschramd. Heeft gelijk flink grote rode plek (geen bult) leek eerder op een grote Schramplek. In eerste instantie was er niks bijzonders aan de hand wel huilen kort maar daarna weer verder spelen. Maar nu in de nacht kreeg ze een bloedneus. Nu heeft ze eerder last gehad van spontane bloedneus maar twijfel of het nu dit keer verband houdt met de val. Heeft iemand hier meer ervaring als ouder mee?

    #1932580 Reageren
    Anoniem

    Hoi,

    Geen ervaring als ouder, wel als sport instructeur.
    En in die zin is mij altijd geleerd ouders het advies te geven contact op te nemen met de huisarts/huisartsenpost als na een val iets dergelijks optreed.

    Dat zou ik in uw geval dus ook doen.
    Liever bellen en gerustgesteld worden dan achteraf spijt omdat het bij het kind van iemand anders niets ernstigs was en u er daarom vanuit gaat dat dat bij uw dochter ook zo is en er toch meer aan de hand blijkt te zijn…..

    Groetjes Suzan

2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
Reageer op: Peuter 3 na val in de middernacht bloedneus
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe