- Huisarts.nl
Ik ben meer dan twee weken geleden geopereerd. Na de operatie is er een zware pijnstiller in mijn dij ingespoten (morfine?). Sindsdien heb ik op die plek als ik mijn been hoog optrek een intense doffe pijn (alsof ik tegen een tafelhoek stoot). De oppervlakte die pijn doet is zo groot als een tennisbal. Ik heb het nog niet bij een dokter ter sprake kunnen brengen omdat andere gezondheidsproblemen dringender waren. Wat kan er aan de hand zijn en moet er dringend iets gebeuren of gaat zoiets vanzelf over?
Huisarts.nlHet is mogelijk da er tijdens het inbrengen van de naald een huidzenuw is geraakt. Helaas onvermijdelijk.
De zenuw herstelt in de regel ook weer vanzelf, maar het kan enige tijd duren.AnoniemIk zie dat ik niet duidelijk genoeg ben geweest want ik bedoel niet zozeer OP mijn been maar IN mijn been en wel mijn bovendijbeen-SPIER. Ik dacht dat het nu na een paar avonden masseren met SRL-gelei iets beter ging en ik niet meer zo’n pijnscheut kreeg als ik die spier spande door hem op te trekken, maar toen ik gisteren door mijn hurken ging en er dus met mijn volle gewicht op leunde, was de klap/pijnscheut niet te harden! Terug bij af dus. Er lijkt met masseren wel iets van een verharding/verdikking in te zitten ter grootte van ongeveer 5cm. Het lijkt dus meer een spierkwestie te zijn. Gaat dit ook vanzelf over of wat kan ik doen om het te bespoedigen of moet ik hier toch mee langs de dokter of fysiotherapeut?
Huisarts.nlDan is er een bloeduitstorting in de spier ontstaan. Dat gaat vanzelf weer over maar kan wel even duren. J zou eventueel naar de fysio kunnen gaan.