- Huisarts.nl
Ik heb sinds 3 dagen een pijnloos pusachtig bultje bij mijn keelgat. Ik dacht eerst dat het mogelijk etensresten waren maar toen ik er aan zat begon het te bloeden. Ik heb verder geen keelpijn of andere verschijnselen. Wel heb ik de laatste tijd heel wat slaap tekort en stres gehad. Wat kan dit zijn?
Bijlagen:
Huisarts.nlDat lijkt op een amandelsteen. Die komt er doorgaans vanzelf uit
AnoniemVolgens mij is dit een amandelsteentje dat is niks ergs het komt er gewoon vanzelf uit maar het stinkt wel
AnoniemHeb precies het zelfde denk ik. Wat vinden jullie
AnoniemKan je amandelstenen hebben zonder amandelen?
Huisarts.nlJa dat kan
AnoniemIk heb de afgelopen week een geïrriteerde keel en gevoel dat ik verkouden wordt, maar dat heeft niet door gezet. Sinds een dag geleden voel ik steeds meer pijn in mijn keel, oren en heel moeilijk slikken. Ik dacht even in de spiegel te kijken en het is aardig rood in de keel en ook een wit puistachtig in de keel. Enig idee?
Ohja en een gevoel dat ik koorts kan krijgen en keelamandelen heb ik niet meer.Huisarts.nldat zal dan een keelontsteking worden
AnoniemIk heb een Witt bolletje in mijn keel ontdekt. Ik heb geen zeer kheb geen moeite me te slikken geen pijn niets. Ik begin te paniekeren want ik wil geen tumor of kanker in mijn mond aub antwoord zo vlug mogelijk
AnoniemHallo ik zie dat de foto niet heefd door gestuurd het lukt nie om de foto door te sturen ik ben de persoon die zei:” Ik heb een Witt bolletje in mijn keel ontdekt. Ik heb geen zeer kheb geen moeite me te slikken geen pijn niets. Ik begin te paniekeren want ik wil geen tumor of kanker in mijn mond aub antwoord zo vlug mogelijk ”
Huisarts.nlDat heeft toch niks met kanker te maken. dat is toch wel erg overdreven
Anoniemniks ergs mensen heb dit al jaren ligt aan het weer
ik heb het ook vaak door het gebruik van medicatie voor me astmaeven langs de docter voor en recept voor mondwater spoeling
ik heb er op het moment ook last van witte bultjes *aften*
als ik dat heb voel ik me ook niet lekker !!oorpijn verkouden hoesten shore stem het gaat weer over 😉
AnoniemIk heb een wit bultje in mijn mond,is het kwaadaardig of moet ik mij niet zo druk overmaken.heb verder geen last van.kan geen foto toevoegen de bestand is te groot.jammer.
Huisarts.nlTja… daar kan ik zo ook geen antwoord op geven. Een wit bultje is echter doorgaans een bijtlitteken of een aft
AnoniemWat heb je gedaan om het weg te krijgen heb je keelontsteking gekregen?
AnoniemVolgens mij is het een amandel steen. Ik heb precies het zelfde
AnoniemIk heb een wit bultjes achterin me keel, om precies te zijn boven me verstand kies onder. Nooit eerder gehad en zie het sinds 3 dagen ineens. Ik las al wat reacties van mensen, sommige geven amandelstenen aan en ziek te voelen. Eentje gaf aan dat het door het weer kan komen en door allergie medicatie. Moet ik me zorgen gaan maken, want bij een melding wordt je niet serieus genomen door huisarts.
