resten van placenta
2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
  • #2004882 Reageren
    Huisarts.nl

    me zoontje werd 10 november geboren 2, 1 week later werd ik heel erg ziek met hoge temperatuur was heel erg benauwd zeet heel erg veel
    ik moest gelijk naar de verloskunde was nog steeds in de kraamhotel,toen ik daar kwam hadden ze echo gedaan blijkbaar was er nog steeds resten van placenta.. de arts wou me gelijk behandel …maar ik wou het niet want ik wou bij me zoontje zijn ..dus hun konden nik doen
    de arts zei tegen mij je gaat later heel veel pijn krijgen …me zoontje is nu 9maanden tot de da dag van vandag heb ik heel erg veel buikpijn vooral als ik me menstruatie krijg ga ik dood van de pijn ..
    zou ik nog steeds de resten van de placenta hebben ? of is het van zelf weg gegaan nu begin wel bang te worden want was het helemaal vergten dat ik nog resten van placenta had ..

    #2004883 Reageren
    Huisarts.nl

    Je was gewaarschuwd voor de gevolgen…. Ja, dat kunnen nog steeds de gevolgen zijn.

2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
Reageer op: resten van placenta
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe