Sweet behandeling ivm aangezichtspijn
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
  • #1977415 Reageren
    Huisarts.nl

    VRAAG!!! Wat heb ik een respect gekregen voor mensen die aan aangezichtspijn lijden. Wat een sterk mens moet je zijn. Graag even ervarings ervaring over de napijn van een Sweetbehandeling. Mijn vrouw heeft nu 2 weken geleden een sweetbehandeling gekregen. 1 week geen pijn gehad echter na de week in volle hevigheid teruggekomen. Mijn vraag. Er wordt overal uitleg gegeven wat aangezichtspijn is, wat o.a. een Sweet behandeling is, dat er napijn kan zijn, MAAR waar bestaat die napijn uit? Dat kan ik nergens vinden. Wie kan ons informeren. Alvast bedankt Kick

    #1977416 Reageren
    Huisarts.nl

    De napijn wordt doorgaans veroorzaakt, door de reactie van de zenuwen op de behandeling, rondom het ganglion en door het ganglion zelf dat wordt behandeld.

    #2009587 Reageren
    Femmie van Efferink

    Dit is een heel late reactie. Ik heb zelf nu 15 dagen na de sweetbehandeling nog vreselijke napijn Niet uit te houden. Ik weet niet zeker of het napijn is, het kan ook nog de pijn van de trigeminusneuralgie zijn, maar deze pijn lijkt branderiger en in het gebied van de injectie te zitten.

    #2009589 Reageren
    Peter (Huisarts)

    Radiofrequentie therapie behandelingen zijn gespecialiseerde behandelingen. Ik kan als huisarts geen antwoord hierop geven. Bel/ vraag het je / jullie pijnbehandelaar!

4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Reageer op: Sweet behandeling ivm aangezichtspijn
Je informatie:



Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe